Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego we Wrocławiu

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego we Wrocławiu zaprasza do korzystania z usług w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka angielskiego i na język angielski. Możemy poszczycić się ponad 9-letnim doświadczeniem i setkami tysięcy przetłumaczonych stron. Specjalizujemy się w z tłumaczeniach prawniczych, ekonomicznych, marketingowych, naukowych i technicznych.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, branżowe tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia ekspresowe. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa, medycyny oraz nauk ścisłych i możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami naszych stałych i okazjonalnych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami, instytucjami państwowymi (urzędami, sądem, policją), kancelariami notarialnymi i prawniczymi oraz klientami indywidualnymi. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej: www.tlumaczenia-kasprzyk.pl. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

tłumaczenia przysięgłe Wrocław

tłumacz przysięgły

usługi tłumaczeniowe