Kurs na trenera personalnego we Wrocławiu

Zawód trenera personalnego cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem klientów. Nabycie kompleksowej wiedzy oraz uprawnień pozwoli na pracę z różnymi ludźmi, ucząc indywidualnego podejścia do problematyki i potrzeb klienta. Charakter tej profesji, to z pewnością definitywne zerwanie z rutyną.

Ciągła potrzeba rozwoju osobistego, gwarantuje coraz to nowsze rozwiązania treningowe dedykowane indywidualnym spotkaniom. Poprzez połączenie teorii z praktyką, nauczysz się umiejętnie monitorować postępy swoich podopiecznych. Dowiesz się, jak poprawnie korygować ich błędy oraz w jak sprawny sposób przekazać właściwą technikę wykonywanych ćwiczeń. W tym zawodzie istotna jest również prawidłowa komunikacja oraz biegłość w nawiązywaniu kontaktów. Efektem jest satysfakcja i radość z odmiany życia klientów.

Kurs trenera osobistego przygotowuje kursantów do pracy w klubach sportowych i rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych, prowadzenia zajęć indywidualnych i z małymi grupami. Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Dodatkowo absolwent otrzymuje CERTYFIKAT w języku angielskim ze szczegółowym programem kursu, numerem, podpisem i pieczątką wg standardów, pozwalającym na podjęcie legalnej pracy w krajach UE.

Kurs na trenera personalnego we Wrocławiu – siłownia K2

Oferujemy kurs trenera personalnego. Kurs odbywa się we Wrocławiu, w weekendy przez 4 tygodnie.

Najbardziej profesjonalny kurs na trenera personalnego we Wrocławiu – grupy maksymalnie do 7 osób, dzięki czemu każdy na pewno zdobędzie wiedzę. Oferujemy kurs w cenie jedynie 799 zł.

Czas trwania 4 weekendy. Nie czekamy aż uzbiera się grupa – kurs można rozpocząć w każdej chwili.

Tematyka kursu na trenera personalnego:

  1. Dobór ćwiczeń na dane grupy mięśniowe – zajęcia praktyczne
  2. Żywienie. Analiza podstawowych badań lekarskich.
  3. Suplementacja
  4. Praca z klientem. Relacje z klientem. Pomiary. Testy
  5. Anatomia
  6. Metodyka układania planów treningowych – rodzaje treningów. Metodyka cykli i pojedynczych treningów.
  7. Trening personalny
  8. Praktyki – 10h